Архів

Home Журнал в базах даних
Журнал в базах даних PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 17 лютого 2012, 22:10

Журнал "Aктуальні проблеми юридичної науки та практики" включено до таких баз даних:Проект “Наукова періодика України” (http://journals.uran.ua) - це загальнодержавна технологічна платформа на базі Open Journal Systems (OJS), яка забезпечує для наукових періодичних видань України процеси редакційного опрацювання, публікації, післяпублікаційної підтримки.
Ресурс розвивається на засадах добровільного взаємовигідного партнерства видавців, які бажають, здатні та готові працювати у високотехнологічному веб-орієнтованому середовищі, а також наукових бібліотек та інформаційних центрів України.
Проект передбачає три аспекти інтеграції видавців:
спільне впровадження OJS, використання єдиного загальнодержавного реєстру суб'єктів та об'єктів видавничого процесу,
дотримання спільних засад видавничої та редакційної політики.
Співпраця “Наукової періодики України” з провідними міжнародними агрегаторами науково-інформаційних ресурсів, національними та академічними бібліотеками світу дозволяє спростити для видавців-учасників процеси входження їх видань у престижні реферативні бази даних, каталоги та системи пошуку. Через програмні шлюзи платформи видання “Наукової періодики України” повноцінно представляються у всесвітньому федеративному бібліотечному каталозі WorldCat, в каталогах наукових бібліотек, на пошукових платформах Google Scholar, Bielefeld Academic Search Engine, OpenAIRE та ін.
ТОВ “Видавнича служба УРАН” має ліцензію авторизованого постачальника даних до міжнародного реєстру ORCID, що дозволяє зацікавленим виданням-учасникам оперативно оновлювати профілі своїх авторів даними про нові опубліковані статті.

 


Останнє оновлення на Четвер, 08 листопада 2018, 14:46
 
 

Зараз on-line

На даний момент 46 гостей на сайті

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні424
mod_vvisit_counterВчора546
mod_vvisit_counterНа цьому тиждні970
mod_vvisit_counterНа прошлому тиждні4111
mod_vvisit_counterВ цьому місяці10673
mod_vvisit_counterВ прошлому місяці14110
mod_vvisit_counterРазом352126